Nahajate se tukaj

Učno osebje in dodeljeni razredi

Šolsko leto 2019 - 2020

Otroški vrtci

 

Vzgojiteljice Dodeljeni vrtec / oddelek
Daria Raseni Otroški vrtec Pikija Jakoba - Oddelek A
Sara Burolo Otroški vrtec Pikija Jakoba - Oddelek A
Bruna Franco Otroški vrtec Pikija Jakoba - Oddelek B
Urška Šinigoj (Upraviteljica) Otroški vrtec Pikija Jakoba - Oddelek B
Marinka Antončič (Upraviteljica) Otroški vrtec Škedenj
Družina Irina Otroški vrtec Škedenj
Carla Ballarini (Upraviteljica) Otroški vrtec Jakob Ukmar
Daniela Brecelj Otroški vrtec Jakob Ukmar
Valentina Bembi veroučiteljica vse otroške vrtce

Osnovna šola

šolsko leto 2019 - 2020

Učitelji Predmet Razred
Francesca Criti upraviteljica šola Grbec -Stepančič    
Alenka Dobrila upravljitelica šola Josip Ribičič  in razredničarka 1. razreda slovenščina-gibalna vzgoja-zgodovina-zemljepis-slovenska kulturna dediščina-naravoslovje-alternativni pouk 1
Monica Sulli razredničarka 2. razreda šola Josip Ribičič slovenščina-italijanščina-naravoslovje-zgodovina-zemljepis-likovna-gibalna vzgoja slovenska kulturna dediščina- tehnologija- alternativni pouk 2
Kristen Belicic  šola Grbec -Stepančič    
Marijan Coretti podravnatelj šola Josip Ribičič matematika 3 in 5 razred -tehnologija 4 - razred- gibalna vzgoja-alternativni pouk-naravoslovje 5 razred   
Carmen Hrvatič  šola Josip Ribičič    
 Erik Sancin šola Josip Ribičič angleščina- od 1. do 5. razreda  
Alessandra Jazbec šola Josip Ribičič verouk- od 1. do 5. razreda  
Nicoletta Stanco razredničarka 4. razreda šola Josip Ribičič   4
Nives Racman šola Grbec -Stepančič slovenščina-zemljepis-zgodovina-slovenska kulturna dediščina 1-2
    1-2-3-4-5
Erica Stoka  šola Grbec -Stepančič italijanščina-matematika-naravoslovje-likovna-alternativni pouk-pomoč v razredu 1-2-3
Alenka Devetta   italijanščina-zemljepis-zgodovina-pomoč v razredu 1-2-3-4-5
 šola Grbec -Stepančič matematika-naravoslovje-tehnologija-gibalna vzgoja-pomoč v razredu 1-2-3-4-5
 Erik Sancin šola  Grbec -Stepančič angleščina 1-2-3-4-5
Aleksandra Jazbec šola Grbec -Stepančič verouk 1-2-3-4-5

 

Srednja šola

šolsko leto 2019 - 2020

Profesorji Predmet Razred
 -  srednja šola Ivan Cankar Angleščina 1-2-3
Vera Crevatin -  srednja šola Ivan Cankar Glasbena 1-2-3
-  srednja šola Ivan Cankar Gibalna vzgoja 1-2-3
Marko Ferluga -  srednja šola Ivan Cankar Tehnično risanje 1-2-3
Luisa Gregori -  srednja šola Ivan Cankar Nemščina 1-2-3
Erika Junc upraviteljica -  srednja šola Ivan Cankar Matematika - naravoslovje 1-2-3
Maria Lozej  - razredničarka 3. r - srednja šola Ivan Cankar Italijanščina 1-2-3
     
Irena Poropat   razredničarka 1.r -  srednja šola Ivan Cankar Slovenščina - zgodovina - zemljepis 2-3
 razredničarka 2.r -  srednja šola Ivan Cankar Slovenščina - zgodovina - zemljepis 1
Metod Ogorovec-  srednja šola Ivan Cankar Verouk 1-2-3
Magda Samec -  srednja šola Ivan Cankar Likovna vzgoja 1-2-3
Andreina Menegatti  -  srednja šola Ivan Cankar Alternativni pouk - dopolnivne dejavnosti 1-2-3
     

 

Sito realizzato e distribuito da Porte Aperte sul Web, Comunità di pratica per l'accessibilità dei siti scolastici, nell'ambito del Progetto "Un CMS per la scuola" - USR Lombardia.
Il modello di sito è rilasciato sotto licenza Attribuzione-Non commerciale-Condividi allo stesso modo 3.0 Unported di Creative Commons.

CMS Drupal ver.7.54 del 01/02/2017 agg.28/02/2017